Trafikbyrån - En modern digital byrå i Jönköping
Om Trafikbyrån

Vi är en digital byrå i Jönköping


Trafikbyrån är en digital byrå i Jönköping som hjälper ditt företag med synlighet online. Vi är specialister på sökmotoroptimering (SEO), sökannonsering (SEM), digital marknadsföring, innehållsproduktion och webbutveckling.

Tillsammans för kundens framgång


Creativity is intelligence having fun, så sade Albert Einstein.

Vi på Trafikbyrån tror att det ligger väldigt mycket just i det. Att vi arbetar, skapar och utvecklar som bäst – när vi mår bra tillsammans. Gemenskap, samverkan och god relation till varandra är a och o för oss. Vi vill skapa en gruppdynamik där vi gläds med varandras framgångar och lyfter varandra om något går fel. Främst av allt är vi medmänniskor, sedan kollegor. Med det som grund tror vi att vi kan nå framgång även i jobbet.

Digital passion


Mår vi bra tillsammans kommer vi också att lyckas med våra projekt. Vi vill med en enad front ta oss an projekt, utmaningar och möjligheter. På det viset blir inte bara slutprodukten bättre, utan vi lär oss också utav varandra på vägen. Vi på Trafikbyrån är ett gäng specialister inom olika discipliner, som tillsammans utgör en stark laguppställning – redo för alla möjliga uppdrag.

Ulf Sokoloff
Ulf Sokoloff
036-777 37 04 ulf@trafikbyran.se VD
Raymond Håkansson
Raymond Håkansson
036-777 37 16 raymond@trafikbyran.se Affärsutvecklare
Nathalie Pihlqvist
Nathalie Pihlqvist
036-777 37 01 nathalie@trafikbyran.se Projektledare
Lukas Svensson
Lukas Svensson
036-777 37 17 lukas@trafikbyran.se Affärsutvecklare
Linda Lindeborg
Linda Lindeborg
036-777 37 02 linda@trafikbyran.se Kreativ chef
Daniel Wengel
Daniel Wengel
036-777 37 05 daniel@trafikbyran.se Content, foto & film
Niklas Emanuelsson
Niklas Emanuelsson
036-777 37 09 niklas.emanuelsson@trafikbyran.se SEO-specialist
Henrik Dahl
Henrik Dahl
036-777 37 06 henrik@trafikbyran.se Webbutvecklare
Du?
Du?
036-169 169 kontakt@trafikbyran.se Vår nästa medarbetare

Vill du snacka lite?

Du kan ringa oss direkt på 036-169 169 eller mejla till info@trafikbyran.se